08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України,
математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року
Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.
Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!
Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017
23 травня – українська мова і література;
25 травня – іспанська мова;
25 травня – німецька мова;
25 травня – французька мова;
29 травня – англійська мова;
31 травня – математика;
02 червня – історія України;
06 червня – російська мова;
08 червня – біологія;
12 червня – географія;
14 червня – фізика;
16 червня – хімія.
Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року
У зв’язку з тим, що 20 лютого о 23 год 59 хв завершилася реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року (за винятком осіб, які проживають чи проживали на територіях, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження), Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що припиняється реєстрація абітурієнтів, які вперше уводять дані до реєстраційної картки.
Реєстраційні документи, надіслані після 20 лютого (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті), регламентними комісіями регіональних центрів оцінювання якості освіти розглядатися не будуть.
Відповідно до оголошеного раніше порядку особи, яким відмовлено в реєстрації, до 6 березня можуть повторно надіслати реєстраційні документи до регіональних центрів, усунувши причини відмови.
Зміни до реєстраційних даних можна вносити до 1 квітня.Обрати інший рівень складності завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури учасники зовнішнього оцінювання можуть до 6 березня 2015 року.
27 лютого 2015 року в залі управління освіти для практичних психологів дошкільних навчальних закладів був проведений семінар-практикум «Духовний розвиток особистості».
Під час інтерактивної діяльності в групах практичні психологи аналізували моральні ставлення стосовно себе та інших людей, стосовно Бога, речей і природи, роботи, стосовно ситуацій і життя в цілому.
Методист з психологічної служби міського методичного центру управління освіти Огорілко І.М. провела з учасниками семінару-практикуму психодіагностику рис характеру за методикою «Структура й зміст характеру», під час якої психологи визначили ступінь сформованості полярних риси свого характеру.
За допомогою методики «Духовний потенціал» фахівці психологічної служби дошкілля дізналися про психологічні механізми власного духовного розвитку.
Даний семінар-практикум був проведений в рамках роботи над науково-методичною темою управління освіти та навчальних закладів «Формування світоглядних орієнтирів та духовно-моральних цінностей особистості в навчально-виховному процесі».