08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України,
математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року
Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.
Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!
Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017
23 травня – українська мова і література;
25 травня – іспанська мова;
25 травня – німецька мова;
25 травня – французька мова;
29 травня – англійська мова;
31 травня – математика;
02 червня – історія України;
06 червня – російська мова;
08 червня – біологія;
12 червня – географія;
14 червня – фізика;
16 червня – хімія.
Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року
З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).
Події
Головна » 2016»Май»27 » Засідання ММО вчителів-дефектологів ДНЗ міста
10:52
Засідання ММО вчителів-дефектологів ДНЗ міста
26 травня 2016 року на базі управління освіти Прилуцької міської ради Чернігівської області відбулося чергове засідання ММО вчителів-дефектологів ДНЗ міста. Провідним питанням даного зібрання було: «Корекційно-розвиткова робота з дітьми, які мають складні вади мовлення та використання ІКТ в практиці роботи вчителя-дефектолога».
Вчитель-дефектолог КЗ «Прилуцький навчально-реабілітаційний центр» Тищенко Т.М. ділилася досвідом роботи з використання ІКТ в корекційній роботі з дітьми зі складними вадами розвитку. Розповіла про види медіа технологій в освітньо-виховному процесі, розвиваючий вплив мультимедійних засобів навчання. Ознайомила із системою роботи з дітьми за умови широкого впровадження ІКТ в практику роботи вчителя-дефектолога. Представила відео презентацію даного матеріалу та нагадала порядок створення мультимедійних відео презентацій.
Вчитель-логопед центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м.Прилуки Яременко В.В. підготувала презентаційні матеріали, дидактичні ігри, методичні посібники, щодо логопедичної роботи з дітьми, які мають діагноз алалія. Присутні вчителі-дефектологи мали змогу на практиці пересвідчитися у доцільності та позитивному корегуючому ефекті логоритмічних вправ, а також перглянули відеозаписи фрагментів логокорекційних занять з дітьми-алаліками в умовах соціально-реабілітаційного центру.
Голова ММО вчителів-дефектологів Теплова Л.О. підвела підсумки роботи ММО та подякувала присутнім за активну участь в роботі.