08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України,
математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року
Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.
Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!
Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017
23 травня – українська мова і література;
25 травня – іспанська мова;
25 травня – німецька мова;
25 травня – французька мова;
29 травня – англійська мова;
31 травня – математика;
02 червня – історія України;
06 червня – російська мова;
08 червня – біологія;
12 червня – географія;
14 червня – фізика;
16 червня – хімія.
Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року
З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).
Події
Головна » 2017»Февраль»13 » Семінар «Поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії»
16:54
Семінар «Поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії»
На виконання наказу начальника Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року № 475 «Про реалізацію в навчальних закладах Програми правової освіти населення Чернігівської області на 2016-2018 роки», з метою підвищення рівня правової культури, набуття учнями необхідного рівня правових знань 09-10 лютого 2017 року на базі Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна український центр вивчення історії Голокосту спільно з Фундацією «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» представили проект «Поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії».
Протягом двох днів для учасників семінару – вчителів історії і правознавства, заступників директорів з виховної роботи всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста, працівників управління освіти та міського методичного центру , Анатолій Подольський, директор Центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук, спільно з Надією Уфімцевою, координатором освітніх проектів Євразійського еврейського конгресу прочитали лекції: «Історія та культура євреїв України. Стосунки єврейської громади з іншими нардами», «Друга світова війна, Голокост, геноцид ромів» та провели практикуми з тем : «Ідентичність, стереотипи, упередження. Різні аспекти проблеми», «Історичні та сучасні аспекти антисемітизму як виду ксенофобії», «Мова ворожнечі у ЗМІ та інтернеті. Протидія мові ворожнечі». Також було проведено заняття з представником фонду «Відродження» Мариною Казанська на тему «Нетерпимість до ромів, її зміни з часом. Історія міфів та упереджень».
По закінченню семінару учасникам було надані сертифікати та матеріали для подальшої роботи (посібники для вчителів та зразки робочих зошитів для учнів 10-11 класів).