08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України,
математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року
Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.
Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!
Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017
23 травня – українська мова і література;
25 травня – іспанська мова;
25 травня – німецька мова;
25 травня – французька мова;
29 травня – англійська мова;
31 травня – математика;
02 червня – історія України;
06 червня – російська мова;
08 червня – біологія;
12 червня – географія;
14 червня – фізика;
16 червня – хімія.
Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року
З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).
Події
Головна » 2014 » Декабрь » 12 » Підсумки проведення міського етапу ІV обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»
09:01
Підсумки проведення міського етапу ІV обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі»
У грудні 2014 року проходив міський етап ІV обласного конкурсу «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі». За підсумками роботи журі визначено переможців та нагороджено:
Дипломом І ступеня:
Артеменко Надію Миколаївну, бібліотекаря ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
Бондаренка Артема Олександровича, вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Брухно Наталію Євгенівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 13;
Деревянко Віталіну Сергіївну, вчителя хімії гімназії № 5;
Димову Жанну Віталіївну, вчителя початкових класів гімназії № 1;
Клименка Станіслава Володимировича, вчителя інформатики ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;
Куделю Віталіну Сергіївну, вчителя іноземної мови гімназії № 1;
Макарову Людмилу Григорівну, вчителя географії гімназії № 1;
Мізікіну Ларису Миколаївну, вчителя української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Пожарську Ніну Олександрівну, вчителя математики ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
Самойленко Анну Анатоліївну, вихователя ДНЗ № 3;
Скорину Тетяну Василівну, вчителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 9;
Тимошенко Ірину Леонідівну, вчителя математики гімназії № 5;
Тищенко Інну Григорівну, вчителя історії гімназії № 5;
Хомич Василя Феодосійовича, вчителя фізики ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Хомич Олену Анатоліївну, вчителя фізики гімназії № 1.
Дипломом ІІ ступеня:
Бойко Світлану Василівну, вчителя біології гімназії № 1;
Бондаренко Галину Борисівну, вчителя математики гімназії № 5;
Гриценко Олену Євгенівну, вчителя інформатики гімназії № 1;
Дубоку Світлану Миколаївну, вихователя ДНЗ № 4;
Дуденок Тетяну Миколаївну, вчителя географії ЗОШ І-ІІІ ст. № 7;
Іщенко Галину Петрівну, вчителя англійської мови гімназії № 5;
Куліненко Наталію Василівну, вчителя історії СШ І-ІІІ ст. № 6;
Леуту Валентину Валентинівну, вчителя світової літератури ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Сизенцову Тетяну Леонідівну, заступника директора з ВР ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Сороку Наталію Юріївну, вчителя початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 9;
Стеценко Анну Олександрівну, педагога-організатора ЗОШ І-ІІІ ст. № 2;
Чухрай Вікторію Володимирівну, вчителя інформатики гімназії № 1;