Прилуцький міський методичний центр
Головна | | Реєстрація | Вхід
 
Воскресенье, 24.11.2024, 15:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
МОН України
Педагогічна преса
УЦОЯО
КРЦОЯО
До уваги батьків!
м. Прилуки
Корисні посилання

Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського

Управління освіти Прилуцької міської ради

Пробне ЗНО-2017

01 квітня 2017 р. – українська мова і література;

08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.

Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року

Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.

Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!

Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017

23 травня – українська мова і література;

25 травня – іспанська мова;

25 травня – німецька мова;

25 травня – французька мова;

29 травня – англійська мова;

31 травня – математика;

02 червня – історія України;

06 червня – російська мова;

08 червня – біологія;

12 червня – географія;

14 червня – фізика;

16 червня – хімія.

Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року

Реєстрація на ЗНО
ЗНО on-line

Сервіс для школярів України –

zno.osvita.ua

З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Головна » 2015 » Май » 8 » ДПА 2015: порядок та процедура проведення
07:42
ДПА 2015: порядок та процедура проведення

Державна підсумкова атестація учнів (вихованців) - це форма контролю відповідності освітнього рівня випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, III ступенів та професійно-технічних навчальних закладів, що надають повну загальну середню освіту, державним вимогам.

Контроль за дотриманням вимог до організації та проведення державної підсумкової атестації навчальними закладами покладається на місцеві органи управління освітою.

Атестація проводиться з навчальних предметів, перелік яких щороку визначається і затверджується Міністерством освіти і науки України.

Обов'язковою є атестація з української мови. Учні початкової (4 клас) та основної (9 клас) школи з навчанням мовами національних меншин, які прибули з-за кордону і почали вивчати українську мову в поточному навчальному році, замість атестації з цього предмета можуть за заявою батьків або їх законних представників та за рішенням педагогічної ради проходити атестацію з мови навчання.

Державна підсумкова атестація у навчальних закладах проводиться у письмовій формі.

Завдання для проведення ДПА укладаються навчальними закладами відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, затверджених Міністерством освіти і науки.

Державна підсумкова атестація може проводитися у формі зовнішнього незалежного оцінювання. У такому випадку порядок її проведення визначається порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти.

Результати ДПА оцінюються за 12-бальною шкалою відповідно до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13 квітня 2011 року № 329 та Орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти з предметів інваріантної складової навчального плану, наведених у додатках 1-12 до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30 серпня 2011 року № 996.

Оцінки за атестацію заносяться до Протоколу державної підсумкової атестації та відповідної шкільної документації. Також оцінки ДПА виставляються: у табель навчальних досягнень (після закінчення початкової школи), додаток до свідоцтва про базову загальну середню освіту, додаток до атестата про повну загальну середню освіту.

Результати державної підсумкової атестації не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень проходить атестацію.

Учням (вихованцям) вечірніх загальноосвітніх навчальних закладів надається право пройти атестацію з усіх предметів, визначених Міністерством освіти і науки, за місцем навчання.

Учням загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів "Міжнародна українська школа" надається право пройти атестацію на територіях країн їх перебування.

Школярі, які хворіли під час проведення ДПА, мають надати медичну довідку, на підставі якої рішенням педагогічної ради навчального закладу та відповідним наказом керівника закладу їм надається право пройти атестацію в інші строки.

Також право пройти атестацію в інші строки надається учням, які не з’явилися для проходження атестації через поважні причини та тим учням, які тимчасово навчалися за кордоном і повернулися в Україну після проведення атестації.

У випадку проведення ДПА у формі ЗНО учням, які не пройшли атестацію під час основної сесії з поважних причин, надається право пройти атестацію під час додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання. B окремих випадках (призов на військову службу, виїзд на постійне місце проживання за кордон) дозволяється проводити атестацію достроково.

Учні, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території проведення антитерористичної операції, проходять атестацію у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів "Міжнародна українська школа" або іншому навчальному закладі системи загальної середньої освіти України, що розташований на території, підконтрольній українській владі.

Не пізніше ніж за два тижні до початку державної підсумкової атестації в навчальних закладах за погодженням з місцевими органами управління освітою мають бути створені державні атестаційні комісії, члени яких є відповідальними за дотримання порядку проведення атестації та об'єктивність її оцінювання.

Атестацію екстерном за освітній рівень відповідно початкової, базової та повної загальної середньої освіти мають можливість пройти особи, які зараховані на екстернатну форму навчання.

Також для деяких категорій учнів передбачена можливість звільнення від проходження державної підсумкової атестації. Докладну інформацію див. за наступним посиланням >>>.

Для оскарження процедури проведення та результатів державної підсумкової атестації у відповідних місцевих органах управління освітою мають створюватися апеляційні комісії з кожного предмета, з якого проводиться ДПА у навчальних закладах.

Апеляційну заяву подають учні (у разі досягнення повноліття), їх батьки (один із батьків) або їх законні представники протягом трьох робочих днів після оголошення результатів атестації. Розгляд апеляційних заяв здійснюється у триденний строк із дати надходження апеляційної заяви.

За наслідками розгляду апеляційних заяв комісія може відмовити у задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни результату ДПА або задовольнити її.

Складено на підставі Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН № 1547 від 30 грудня 2014 року.

За матеріалами http://osvita.ua

Переглядів: 591 | Додав: KDG | Рейтинг: 0.0/0
...
Друк
Пошук
Календар
«  Май 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Гаряча лінія
Національна дитячагаряча лінія
...
Архів записів
Педагогічна преса
Новини osvita.ua
ПОГОДА
GISMETEO: Погода по г.Прилуки
Карта відвідування
Радіо online

Copyright MyCorp © 2024Конструктор сайтів - uCoz