08 квітня 2017 р. – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України,
математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Реєстрація триває з 10 до 31 січня 2017 року
Вартість пробного ЗНО з одного предмета становить 129 грн.
Увага! У разі неявки учасника на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються!
Реєстрація на ПЗНО
Розклад ЗНО-2017
23 травня – українська мова і література;
25 травня – іспанська мова;
25 травня – німецька мова;
25 травня – французька мова;
29 травня – англійська мова;
31 травня – математика;
02 червня – історія України;
06 червня – російська мова;
08 червня – біологія;
12 червня – географія;
14 червня – фізика;
16 червня – хімія.
Реєстрація на ЗНО триває з 06 лютого до 17 березня 2017 року
З його допомогою старшокласники можуть перевірити свої знання і потренуватися перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО).
Події
Головна » 2016»Декабрь»13 » Чергове засідання постійно діючого семінару-практикуму директорів ЗНЗ та ПНЗ міста
16:38
Чергове засідання постійно діючого семінару-практикуму директорів ЗНЗ та ПНЗ міста
З метою підвищення фахового рівня директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста 13 грудня 2016 року на базі Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9 було проведено чергове засідання постійно діючого семінару-практикуму директорів ЗНЗ та ПНЗ по темі «Соціально-педагогічні аспекти організації інклюзивної освіти». З досвіду роботи по даній темі виступила Наталія Симоненко, директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9. Вона ознайомила учасників семінару з системою роботи школи по впровадженню інклюзивної моделі освіти. Питання соціально-психологічного супроводу в умовах інклюзивного навчання розкрила Світлана Волобуєва, практичний психолог та соціальний педагог школи. Алла Варченко, заступник директора з НВР, висвітлила питання створення та діяльності психолого-медико-педагогічного консиліуму як форми психолого-корекційної роботи. Учасники семінару переглянули відеорепортаж про впровадження інклюзивної освіти в Україні, фоторепортаж “Школа відкрита для всіх”, виставку поробок дітей з особливими освітніми потребами. Вчитель Тетяна Скорина продемонструвала в інклюзивному 7-А класі фрагмент уроку хімії, на якому прослідковувалась організація роботи вчителя та його асистента. Учасники семінару-практикуму ознайомились із системою роботи Марії Чайки, асистента вчителя; здійснили екскурсію по школі, під час якої оглянули навчально-методичну та нормативну бази інклюзивного навчання.
В рамках постійно діючого семінару-практикуму взяли участь Ольга Колошко, головний спеціаліст управління освіти, Світлана Чернякова, завідувач ММЦ управління освіти, які обговорили з директорами актуальні питання впровадження інклюзивного навчання в ЗНЗ міста. Завідувач ПМПК м. Прилук Вікторія Кабанець наголосила на необхідності створення та функціонування психолого-медико-педагогічного консиліуму в навчальних закладах.